Новини

Молодь не байдужа до долі української пісні

Нещодавно відбулась скайп-конференція з “НСС”, де були присутні виконавчий комітет Всеукраїнської молодіжної організації “Національний студентський союз” та інші активні представники молоді. Студенти проявили неабияку активність та розуміння актуальності створення подібних проектів в такий непростий для нашої країни час. З їхньої ініціативи впродовж підготовчого процесу до початку події будуть проведені флеш-моби в підтримку нашого телепроекту по всій Україні.

“Ми, як Всеукраїнська молодіжна громадська організація, як молоде покоління, яке проживає в нелегкий для України час з нетерпінням чекаємо та підтримуємо Національний телепроект “Українська пісня”. На жаль, більшість артистів шоу-бізнесу не надають належної вагомості нашій рідній мові у своїх піснях (чим це викликано, ми не можемо знати). Але це право кожного.

Українська пісня – це те, що закарбовується в серці назавжди. Нехай цей Телепроект закарбується в серцях мільйонів українців: як і на території нашої держави так і за її межами. А ми, Національний студентський союз, зробимо все для того, щоб  українці дізналися про проведення проекту та безсумнівну потребу у ньому.” – додав президент ВМГО “НСС”, Юрій Темофійчук.9MHN7PZcVpc