наше - краще !

Про проект

УКРАЇНА ЧЕКАЄ

УКРАЇНА ВИМАГАЄ УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ

НАЦІОНАЛЬНИЙ  ТЕЛЕПРОЕКТ
«УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ / UKRAINIAN SONG PROJECT»

 

АНКЕТА УЧАСНИКА


ПРО ПРОЕКТ

Телепроект «УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ / UKRAINIAN SONG PROJECT» започаткований з метою пошуку, розповсюдження та промоції україномовної музики різних жанрів в Україні та інших країнах світу.

 

ПРО УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ

Подати заявку на участь у Проекті можуть виконавці та гурти з України та із-за кордону. Відбір музичних композицій проходить у таких жанрах: популярна музика, танцювальна музика, рок-музика, акустична музика.

Перевага надається музичним творам, у першу чергу молодих виконавців, які могли б стати хітовими та наповнити український музичний простір якісним контентом.

 

ДОДАТКОВА МОЖЛИВІСТЬ

Відбір шляхом інтернет-голосування. Учасникам, щодо яких рада експертів не дійшла єдиного висновку, надається можливість взяти участь в інтернет-голосуванні, за допомогою якого буде доукомплектований перелік фіналістів і переможці візьмуть участь у зйомках Проекту.

 

ПРОМОЦІЯ

Організатори Проекту спряють поширенню інформації про фіналістів та їхні композиції в українських та закордонних ЗМІ, розміщенню їх в теле- та радіоефірах під брендом: «Національний телепроект «УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ / UKRAINIAN SONG PROJECT».

 

КОНЦЕРТНІ ТУРИ

Після закінчення зйомок проекту учасники матимуть можливість взяти участь  у концертних турах по Україні та за кордоном.

 

УКРАЇНА  ЧЕКАЄ!