Положення для учасників

НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУ «УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ/UKRAINIAN SONG PROJECT – 2023»

     Проект «УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ / UKRAINIAN SONG PROJECT», започаткований з метою пошуку, розповсюдження та промоції україномовної музики різних жанрів в Україні та інших країнах світу. Телезйомка проекту відбувається щороку у Львові у визначеному організаторами місці та у визначений час.

💥 До розгляду приймаються пісні, записані та мастеринговані на професійних студіях. Текст та музика мають бути узгоджені конкурсантами з авторами пісні. 

💥 Артист чи гурт, що бере участь у проекті, гарантує, що жодна сторона (поет, композитор, аранжувальник та інші причетні до даної пісні особи) не мають претензій до виконання учасником представленої композиції. 

💥 Організатори не несуть відповідальності за достовірність цих даних, підтвердження цієї інформації учасником вважається як авторське право. За достовірність інформації стосовно авторських прав на представлену музичну композицію виконавець чи учасники гурту несуть особисто.

УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ

💥Прийом заявок розпочинається з 06.03.2023 року.

💥Учасники мають можливість подати лише одну пісню українською мовою, написану протягом 2022 – 2023 року.

💥Артисти обов‘язково повинні прикріпити до заявки посилання на будь яке відео зі свого виступ на концерті/фестивалі.

💥Прийом заявок відбуватиметься до 15.04.2023.

💥Подати заявку можна в єдиний спосіб – заповнивши АНКЕТА УЧАСНИКА. До інформації про виконавця (гурт), необхідно додати одну авторську композицію завантажену на Youtube. Аудіозаписи, надіслані додатковим листом або через файлообмінні сайти, розглядатися не будуть. Перевага надається музичним творам, які могли б стати хітовими та наповнити український музичний простір якісним контентом.

Відбір фіналістів проекту проводиться в 2 етапи:

1 етап – Оголошення лонг листа учасників. З усіх учасників, які подали заявку журі обере 30 кращих виконавців/пісень. Результат – 1 травня 2023 року;

2 етап. – Оголошення 7 фіналістів проекту. Результат – 8 травня 2023 року.

ЩО ОТРИМУЮТЬ УЧАСНИКИ:

     Фіналісти проекту отримають виступ на найбільшій площадці України, телевізійну зйомку та промо своєї пісні у ЗМІ.

 Переможець проекту «Ukrainian song project/Українська пісня» – запис та продюсування пісні від професійних саунд продюсерів країни та нагороду від проекту.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ:

💥Заявки приймаються від сольних виконавців та музичних колективів;

💥Вік учасників проекту від 16 років;

💥Кавер – версії  відомих чи маловідомих пісень не будуть розглядатися у цьому проекті;

💥Відбір музичних композицій відбуватиметься у таких жанрах: популярна музика (тріп-хоп, електро, техно-поп, даб-хаус), танцювальна музика (джангл, драм’н’бас, грув, діп-хаус, ембіент, транс, техно, хардкор, рейв, реп, хіп-хоп, ультра-диско), рок-музика (хард-рок, поп-рок, інді-рок, кантрі-рок, рок-н-рол,

фолк-рок, симфонічний рок та ін), акустична музика та ін.

 💥На  етапі телезйомки фінального концерту проекту учасникам дозволяється мати бек-вокал та танцювальний супровід, якщо учасник завчасно повідомив про це в анкеті;

💥Для участі в проекті, потрібно заповнити реєстраційну анкету з усіма необхідними полями.

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

  Організатори проекту сприятимуть поширенню інформації про фіналістів та їхні композиції в українських та закордонних ЗМІ, розміщенню їх в теле- та радіоефірах під брендом: «Ukrainian song project/Українська пісня»

  Фіналісти проекту самостійно забезпечують свою участь у проекті (транспорт, проживання та інші побутові потреби).

 Учасники проекту надають дозвіл та право організаторам використовувати надіслані фото (чи інші зображення), відеокліпи та надіслані музичні композиції для промоції у ЗМІ, зокрема на телебаченні, радіо, у локальній і всесвітній мережі інтернет, в друкованих засобах інформації та друкованій продукції. Фіналісти проекту погоджуються з умовами Проекту, які передбачають використання фото- та телезйомки заходів Проекту в теле- та радіоефірах, соцмережах та інших ЗМІ.

  У разі форс-мажорних обставин організатор має право в будь-який час перед закінченням терміну подачі заявок доповнювати зміст цього положення. Таким чином, поправки негайно будуть оприлюднені на сайті проекту. Внесені зміни є обов’язковими для виконання.