наше - краще !

ПОЛОЖЕННЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕЛЕПРОЕКТ

«УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ / UKRAINIAN SONG PROJECT»

 26 серпня 2017 р.

 Арена Львів

 Україна м. Львів 

 

АНКЕТА УЧАСНИКА

 

ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ:

Громадська організація «Україна. Культура. Світ», за підтримки Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації.

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Проект «УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ / UKRAINIAN SONG PROJECT» започаткований з метою пошуку, розповсюдження та промоції україномовної музики різних жанрів в Україні та інших країнах світу. Телезйомка Проекту відбувається щороку у Львові у визначеному організаторами місці та у визначений час.

До розгляду приймаються пісні, записані та мастеринговані на професійних студіях. Текст та музика мають бути узгоджені конкурсантами з авторами пісні. Артист чи гурт, що бере участь у проекті, гарантує, що жодна сторона (поет, композитор, аранжувальник та інші причетні до даної пісні особи) не мають претензій до виконання  учасником представленої  композиції. Організатори не несуть відповідальності за достовірність цих даних, підтвердження цих  моментів учасником вважається за авторське право. За достовірність інформації стосовно авторських прав на представлену музичну композицію виконавець чи учасники гурту несуть особисто.

 

УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ

Прийом заявок на участь у Проекті триває з 12 червня 2017 року до 1 серпня 2017 року. Заявки на участь приймаються від гуртів, солістів, дуетів, тріо, квартетів та ін. Подати заявку можна в єдиний спосіб – заповнивши анкету. До інформації про виконавця (гурт) необхідно додати дві композиції власного виконання, завантажених на сервіси Soundcloud або Youtube. Аудіозаписи, надіслані додатковим листом або через файлообмінні сайти, розглядатися не будуть. Перевага надається музичним творам, які могли б стати хітовими та наповнити український музичний простір якісним контентом.

Композиції учасників, які пройшли попередній відбір радою експертів, будуть розміщені на нашому сайті у розділі «Музика».

Після фінального відбору, композиції, які братимуть участь у Проекті будуть розміщені у розділі «Учасники».

 

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ:

  • заявки приймаються від сольних виконавців та музичних колективів
  • вік учасників Проекту від 18 років
  • до розгляду приймаються виключно пісні українською мовою
  • кавер-версії відомих чи маловідомих пісень не будуть розглядатися у цьому Проекті
  • учасником Проекту може стати представник будь-якої країни світу
  • відбір музичних композицій відбуватиметься у таких жанрах: популярна музика (тріп-хоп, електро, техно-поп, даб-хаус), танцювальна  музика (джангл,  драм’н’бас, грув, діп-хаус, ембіент,транс, техно, хардкор, рейв, реп, хіп-хоп, ультра-диско), рок-музика (хард-рок, поп-рок, інді-рок, кантрі-рок, рок-н-рол, фолк-рок, симфонічний рок та ін), акустична музика та ін.
  • претенденту на участь в проекті необхідно обрати на свій розсуд дві музичні композиції та надіслати їх в анкеті. Пропонований матеріал повинен бути записаний, зведений та мастерингований на професійній студії
  • на етапі телезйомки фінального концерту Проекту учасникам дозволяється мати бек-вокал та танцювальний супровід, якщо учасник завчасно повідомив про це в анкеті
  • для участі в Проекті, потрібно заповнити реєстраційну анкету зі всіма необхідними полями.

 

ВІДБІР УЧАСНИКІВ

Після прослуховування усіх надісланих пропозицій, організатори спільно з музичними експертами Проекту оберуть 15 фіналістів.

Склад ради експертів, відповідальних за формування переліку музичних композицій, що братимуть участь у Проекті, не розголошується з метою уникнення тиску, лобіювання інтересів та  інших важелів впливу.

Організатори залишають за собою право дотримуватися власної думки при формуванні тих чи інших рішень, що стосуються підготовки заходу, відбору виконавців з метою реалізації завдань і досягнення цілей пов’язаних із проведенням Проекту.

На першому етапі відбору експертна рада обере 13 фіналістів конкурсу, які візьмуть участь у телезйомці фінального концерту Проекту.

Учасникам, щодо яких рада експертів не дійшла єдиного висновку, надається можливість взяти участь в другому етапі відбору – інтернет-голосуванні, за допомогою якого буде доукомплектований перелік фіналістів і переможці візьмуть участь у зйомках Проекту. Двоє учасників, які наберуть найбільшу кількість голосів від інтернет-користувачів, будуть включені до участі у Проекті.

Фіналістам проекту буде повідомлено про час та день приїзду до Львова, а також про інші деталі та умови, які стосуються телезйомки.

Організатори Проекту спрятимуть поширенню інформації про фіналістів та їхні композиції в українських та закордонних ЗМІ, розміщенню їх в теле- та радіоефірах під брендом: «Національний телепроект «УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ / UKRAINIAN SONG PROJECT».

Вступного внеску за участь у проекті не передбачено.

Після закінчення зйомок проекту учасники матимуть можливість взяти участь в концертних турах по Україні та за кордоном.

Анкети на участь приймаються до 1 серпня 2017 року включно.

Учасники проекту надають дозвіл та право організаторам використовувати надіслані фото (чи інші зображення), відеокліпи та надіслані музичні композиції для промоції у ЗМІ, зокрема на телебаченні, радіо, у локальній і всесвітній мережі інтернет, в друкованих засобах інформації та друкованій продукції. Фіналісти проекту погоджуються з умовами Проекту, які передбачають використання фото- та телезйомки заходів Проекту в теле- та радіоефірах, соцмережах та інших ЗМІ.

Організатори забезпечують учасників проекту проживанням із сніданком. Супроводжуючі особи учасників проекту, перебувають за власний рахунок.

Усі виконавці, які відібрані для участі у Проекті, беруть на себе зобов’язання взяти участь у промоконцертах, які можуть бути організовані Проектом в містах України і за кордоном.

 

Прикінцеві положення

У зв’язку з певними форс-мажорними обставинами організатор має право в будь-який час перед закінченням терміну подачі заявок доповнювати зміст цього положення. Таким чином, поправки негайно будуть оприлюднені на сайті проекту. Внесені зміни є обов’язковими для виконання.

 

АНКЕТА УЧАСНИКА