![](https://www.uapisnya.com.ua/userfiles/2020/05/зображення_viber_2020-03-26_12-37-46.jpg)
Популяризація української пісні та підтримка молодих перспективних виконавців – меседжі, котрі пропагує проєкт Ukrainian Song Project.
«Світлих людей найкраще видно в темні часи». Пандемія Covid-19, карантин, несподівано заморозили звичне життя в цілому світі.
Самоізолювавшись та прийнявши всі міри підвищеної безпеки, ми шукали шлях дистанційного обєднання. Вихід був один – долучитися до онлайн підтримки аудитоії проєкту, а ще сформувати та розширювати коло зацікавлених глядачів, музикантів, молодих артистів аби в унісон проходити чергове випробування.
Так зародився проект #марафонконцертівUSP
Протягом 10 днів, 5 фіналістів «Української Пісні» Grohotsky, гурт «ШОСТЕ ЧУТТЯ», гурт «Double Life», гурт «PANCHYCHYN», та Гурт [О] в прямому ефірі ділилися історіями, емоціями, мріями та музикою з глядачами.
Історично, і зовсім без перебільшень, саме українська пісня дає надію, здатна єднати та підтримувати.
Ukrainian Song Project об’єднує музикою в реальності та віртуальності, на багатотисячному стадіоні чи такій же кількості глядачів онлайн.
Разом легше, разом краще, сьогодні це єдине «бути поруч», що можемо собі дозволити. Дякуємо всім хто долучився, і ми щиро віримо, що 15 серпня, традиційно в п’ятий рік станемо поруч один до одного❤️
P.S. Забігаючи наперед, вже зовсім скоро поділимося інформацією про оновлену версію #марафонукраїнськапісня з топ-зірками сучаcності.
![](http://www.uapisnya.com.ua/userfiles/2020/05/зображення_viber_2020-03-27_11-09-24-1024x1024.jpg)
![](http://www.uapisnya.com.ua/userfiles/2020/05/зображення_viber_2020-03-30_12-29-26-1024x1024.jpg)
![](http://www.uapisnya.com.ua/userfiles/2020/05/зображення_viber_2020-04-01_14-54-48-1024x1024.jpg)
![](http://www.uapisnya.com.ua/userfiles/2020/05/зображення_viber_2020-04-05_14-28-20-1024x1024.jpg)
![](http://www.uapisnya.com.ua/userfiles/2020/05/зображення_viber_2020-04-07_14-26-57-1024x1024.jpg)