Сучасний молодий гурт, влітку презентували свій перший альбом “Сторіз”. Дует працює у стилі україномовний ліричний deep hause.

«Ми кидаємо виклик усьому несправжньому. Важливо жити тут і зараз, витрачати час не на віртуальні стосунки, розваги, а приділяти увагу близьким, родині, дітям, щоб у наступних поколінь були справжні спога ди та емоції, а не віртуальні, породжені соцмережами. Саме тому назва нашого альбому «Сторіз» (історії реальні, та функція «Інстаграм»). Ми маємо вибір, на що витрачати свій час. Технології мають бути інструментом, а не метою існування.

В планах на найближчі 2 роки виступити на Олімпійському. Музика не має бути деструктивною, все, що ми робимо – неагресія, ми завжди за хороше і за те, що любов врятує цей світ. Любов буває різна і в наших «Stories» кожен може знайти свою».

Альона: «Я саме повернулась із Грузії під враженнями, з романтичним настроєм. І Льоша каже мені: «я придумав пісню – послухай». То були лише начерки аранжування, мелодія та коротесенькі уривки тексту перемішані з «на-на-на».
Але я з перших нот відчула, що це майбутній хіт. Бо крізь ті начерки все одно відчувалось, що у пісні є душа і було зрозуміло про що вона буде, бо вже були ключові фрази «Люби, скільки є сил, люби, не відпусти». Тоді я на емоціях обійняла Льошу і сказала «Ураааа, у нас є ПІСНЯ!». Потім ми написали текст. Багато в ньому засновано на моїх враженнях від поїздки у Грузію (по гарячих слідах). І, до речі, фраза Точка G, для мене насамперед пов‘язана з точкою на мапі – Georgia. Особисто для мене – це країна (мого) кохання)) Але головний посил цієї пісні у тому, що наша ерогенна зона, яка дає нам найяскравіші емоції, знаходиться у нас у душі.»

На сцені Арени Львів гурт виступить з треком «Точка G»?
17 серпня Арена Львів.
Квитки за посиланням https://lviv.kontramarka.ua/uk/ukrainska-pisna-45882.html#usp_2019