27 найкращих виконавців на одній сцені – напередодні 27-ої річниці Незалежності України! Такий потужний лайн-ап готуємо для Вас до фінального концерту 18 серпня на стадіоні «Арена Львів». Тож, Вашій увазі ще одна п’ятірка хедлайнерів найкращої музичної події літа-2018 – це MELOVIN, Tayanna, DILEMMA, Kadnay та Ivan NAVI!

          

Нагадаємо, раніше були названі такі хедлайнери «Української пісні 2018»: «Воплі Відоплясова», Pianoбой, О.Torvald, Alyosha і польський гурт CHEMIA, засновником та гітаристом якого є Войцех Бальчун (українці знають пана Войцеха як колишнього Голову правління «Укрзалізниці» (2016-17 рр.). Обов’язкова умова для музикантів із-за кордону – вони ексклюзивно готують для виступу на «Арені Львів» по одній пісні українською мовою.

Разом із відомими артистами на грандіозну сцену на «Арені Львів» 18 серпня вийдуть і молоді виконавці та гурти – десятеро переможців відбіркового туру, який триває від початку травня 2018 р. Цьогоріч до оргкомітету надійшло понад 300 заявок – з усіх куточків України: Запоріжжя, Дніпро, Харків, Одеса, Кривий Ріг, Вінниця, Ужгород, Чернівці, Луцьк, Полтава, Івано-Франківськ, Тернопіль, Київ… Переможців відбору «Української пісні 2018» визначають експерти – цього року це музичний продюсер Руслан Квінта, музичний продюсер телеканалу «Україна» Геннадій Вітер,композитор Михайло Некрасов, засновник лейблу «Контрамарка» Олександр Порядченко, продюсер каналу М2 Роман Муха, головний редактор онлайн-журналу Karabas Live Ігор Панасов і генеральний продюсер «Українська пісня / Ukrainian Song Project» Тарас Курчик. А на допомогу експертній раді прийдуть інтернет-користувачі – на офіційному сайті Проекту у першій половині липня пройде два етапи голосування за конкурсантів.  

«Українська пісня 2018» відбуватиметься за підтримки Телеканалу «Україна». У День Незалежності України, 24 серпня, популярне шоу каналу «Музична платформа» презентує на всю країну найграндіознішу подію літа 2018 року.

Квитки на великий концерт «Українська пісня 2018» 18 серпня на «Арені Львів» – тут: https://lviv.kontramarka.ua/uk/event/ukrainska-pisna-45882-57555.html