На один день стадіон «Арена Львів» став сценою – потужним майданчиком, з якого гучно та яскраво звучали найкращі сучасні українські пісні

Фіналістами Національного телепроекту «Українська пісня 2017» стали 15 молодих виконавців з усіх куточків України: від Ужгорода – до Харкова, від Львова – до Донецька, від Тернополя – до Дніпра. Талановиті співачки, співаки та групи, яких оргкомітет проекту відібрав із близько 300 заявок від представників нової генерації української музики, того дня виступили на «Арені Львів» в одному концерті-марафоні разом із найвідомішими українськими артистами – співачкою Златою Огнєвіч, гуртами «Тартак», «Антитіла» і «Скрябін». 

 Фіналістами масштабного Телепроекту «Українська пісня 2017» стали виконавці та гурти, які працюють у різних музичних жанрах:«Шосте Чуття», Double Life, Юра Самовілов, Paulman, «Степ», Натоліч, Jazzforacat, San4ito/de Joker, LUKA, ХАС, VETA Kozakova, My Ree GROUP, а також KOST.band, «Біла Вежа» і Tasha Cruz.

 Після участі у концерті-марафоні молоді виконавці не приховували свого захоплення. Так LUKA (Тернопіль-Київ) на своїй сторінці у Фейсбук написав: «Крута організація, потужний саунд… Безліч класних і нових знайомств – це все Телепроект «Українська пісня»! Дякую за можливість бути причетним до всього вище згаданого!». І гурт «Шосте Чуття» (Львів) поділився своїми враженнями: «Виступ на «Арені Львів» нас захопив і надихнув! Дякуємо, «Українській пісні» та всім глядачам! Було круто!». Рокери із київського гурту «Біла Вежа» також захоплені шоу, яке відбулося у Львові: «Дякуємо, Арена Львів! Люди, ви дивовижні! Дякуємо проекту «Українська пісня»!». 

Національний телепроект Українська пісня / Ukrainian Song Project підтримала українська влада: Кабінет Міністрів України, Міністерство культури України, Львівська обласна рада та Львівська обласна державна адміністрація, а також народний депутат України Ігор Васюник! Нарешті, на прикладі “Української пісні” музика і культура об’єднують нашу державу та стають для влади пріоритетними і державотворчими! Це тільки початок!

 Фоторепортаж: Руслан Литвин.

 Довідка. Національний телепроект «Українська пісня / Ukrainian Song Project» започатковано торік з метою пошуку, розповсюдження та промоції україномовної музики різних жанрів як в Україні, так і за кордоном. За словами організаторів, головне їхнє завдання – створення музичного проекту із новим українським обличчям. Проекту, який стане подією не лише для України, а й набуде міжнародного значення. Гасло Ukrainian Song Project – «Україна чекає, Україна вимагає української пісні!».