позаформатна українська виконавиця і автор пісень. В квітні 2016 року презентувала відео на авторську пісню «Карі очі», яке можна вважати знаковим в новітній історії українського шоу-бізнесу. Саме ця композиція свого часу привернула увагу володаря Grammy Керредіна Солтані – продюсера співачки ZAZ, яка підкорила світ його хітами Je Veux і Eblouie par la nuit . Зараз KіRA MAZUR разом із Керредіном Солтані працюють над новим альбомом на дві країни. Жанр, в якому творить співачка і композитор KіRA MAZUR , без перебільшення можна назвати новаторським.

 

В серпні талановита співачка представила новий хіт – «Ти милий» – це звуки та слова, що раптово народилися в моїй голові. Їх начебто нашептали мені духи із давніх українських сказань, – ділиться таїнством створення нової пісні KiRA MAZUR. – У той момент я перебувала в студії. Збиралася працювати над іншим треком. Але раптово натхнення знайшло іншу форму. І я заспівала: «Ти милий, Ти милий …» Поза планом, поза правилами, поза часом … Думаю, пісня могла б претендувати на саундтрек до свіжої інтерпретації класичного твору Гоголя «Вій».

 

“Бути не такою, як всі” – мабуть, основний девіз для співачки.

Плідна співпраця з французькими музикантами триває і попереду презентація нових українських і французьких пісень. Нове слово у музиці, нові надзвичайні кліпи!