Три десятки найкращих українських артистів, 52-метрова сцена, сім годин унікального шоу, 13 тисяч глядачів, – на стадіоні «Арена Львів» творилася історія нової української музики!

 

На один день, напередодні 27-ої річниці Незалежності України, Львів став епіцентром українського шоу-бізнесу – грандіозний Національний проект «Українська пісня / Ukrainian Song Project» зібрав на стадіоні «Арена Львів» три десятки найкращих українських артистів: «Воплі Відоплясова», Pianoбой, Олександр Пономарьов, Злата Огнєвіч, О.TorvaldAlyoshaMELOVINTayannaDILEMMAKadnay, Павло Табаков, Sonya Kay, Артем Пивоваров, IvanNAVI

Іноземними хедлайнерами семигодинного музичного дійства став відомий польський рок-гурт CHEMIA, засновником і гітаристом якого є колишній очільник Укрзалізниці Войцех Бальчун. Спеціально та екслюзивно для «Української пісні 2018» поляки підготували та виконали одну пісню українською мовою – «Герой». «Арена Львів» скандувала гостям: «Молодці!».

Разом з іменитими виконавцями на гігантську сцену того вечора вийшли молоді гурти та співаки, які пройшли відбір «Української пісні 2018»: TOLO4NYIPATSYKI Z FRANEKAPANCHYSHYNLUMIEREJULINOZAAnna PETRAsh,RULADASecret Forest та Erômin. Цих фіналістів було обрано з понад 300 заявок, які надійшли до оргкомітету проекту з усіх куточків України. Переможців обирала експертна рада у такому складі: музичний продюсер Руслан Квінта, музичний продюсер телеканалу «Україна» Геннадій Вітер, композитор Михайло Некрасов, засновник лейблу «Контрамарка», виконавчий директор «Української пісні 2018» Олександр Порядченко, продюсер каналу М2 Роман Муха, головний редактор онлайн-журналу Karabas Live Ігор Панасов, а також співзасновник, співорганізатор і генеральний продюсер «Українська пісня / Ukrainian Song Project» Тарас Курчик. До вибору фіналістів долучилися також інтернет-користувачі.

Українські мас-медіа уже охрестили «Українську пісню» «українським Євробаченням». Масштабність цьогорічного пісенного шоу вражала: 52 метри ширини сцени, 270 метрів квадратних екранів, для яких були підготовлені оригінальні візуалізація та комп’ютерна графіка. Концерт на «Арені Львів» зібрав понад 13 тисяч глядачів. Так твориться музична історія України! Арт-директором «Української пісні» є один із співзасновників та співорганізаторів проекту Василь Вовкун. Концерт відбувся за підтримки Міністерства культури України, а також Львівської обласної ради і Львівської ОДА.

«Українська пісня 2018» відбувалася за підтримки Телеканалу «Україна». У День Незалежності України, 24 серпня, популярне шоу каналу «Музична платформа» презентує на всю країну найграндіознішу подію літа 2018 року.

Також уже відома дата наступного Національного проекту «Українська пісня / Ukrainian Song Project» – 17 серпня 2019 року.Тож до зустрічі на «Арені Львів»!

Фото: Руслан Литвин і Євген Кравс.