Національний проект «Українська Пісня / Ukrainian Song Project» знову стартує, уже вчетверте! Ще масштабніше, ще видовищніше, ще яскравіше! 17 серпня 2019 року, стадіон «Арена Львів»! Ти маєш бути в епіцентрі найкращої музичної події цього літа!

Відкрито попередній, акційний продаж квитків: тільки до 1 березня будь-який квиток на Національний телепроект «Українська Пісня / Ukrainian Song Project 2019» – за ціною 300 грн. Заходь на сайт – і обирай для себе та своїх друзів найкращі місця на Львів Арені! Квитки: bit.ly/2WbA4nf

Організатори традиційно подбають про зірковий лайн-ап, безпрецедентну сцену, яскраве шоу, неординарну візуалізацію і якісну телезйомку! «Українську Пісню» недаремно називають «Українським Євробаченням». Цьогоріч телепроект відбуватиметься уже вчетверте.

У минулі роки на гігантській сцені проекту запалювали «Антитіла», «Тартак», «Скрябін», Олександр Пономарьов, Злата Огнєвіч, Tayanna, Alyosha, Олег Скрипка та гурт «ВВ», учасник «Євробачення-2018» від України MELOVIN, гурти «Pianoбой», «О.Torvald» та інші. Цього року 17 серпня на «Арену Львів» приїдуть не менш зіркові хедлайнери! Імена учасників шоу будуть оголошені навесні. І для молодих артистів «Українська Пісня / Ukrainian Song Project» — це відмінний стартовий майданчик і шанс проявити себе перед широкою аудиторією слухачів.

Щороку оргкомітет телепроекту оголошує конкурсний відбір серед нових імен на українській сцені – і, за результатами голосування, десятка фіналістів отримує змогу виступити на «Арені Львів» разом з іменитими артистами, адже Національний проект «Українська Пісня / Ukrainian Song Project» – це, якісний рівень і незмінна мета: пошук та відкриття нових облич на українській музичній сцені! До речі, відбір конкурсантів не обмежується думкою експертної ради – у проект інтегроване також інтерактивне інтернет-голосування, відтак кожен музикант може сміливо залучити свою фан-базу.

Отож Національний проект «Українська Пісня / Ukrainian Song Project 2019» уже на старті! Кого цьогоріч привезе проект до Львова із українських хедлайнерів і, не лише українських…? Яке ім’я стане відкриттям року? Які несподіванки та сюрпризи чекають на меломанів? Стежте за новинами «Української Пісні» – і творіть історію нової української музики разом з нами!